Yhteystiedot

Tapahtuman johtajat

Mari Kousa-Kuusisto, p. 045 630 7532, mari.kousa-kuusisto@partio.fi
Outi Kronlund (ohjelma, talous, logistiikka), p. 040 632 5520, outi.kronlund@partio.fi
Inka Lähteenmäki (viestintä, sidosryhmät, HR), p. 040 517 9691, inka.lahteenmaki@partio.fi

Lounais-Suomen Partiopiirin projektikoordinaattori, Framil 2018

Annika Öhman, p. 050 312 9435, annika.ohman@partio.fi

Staabi

Viestintäpäällikkö Ilona Nordlund, ilona.nordlund@partio.fi
Kumppanuuspäällikkö Alli Koskimäki, alli.koskimaki@gmail.com
Kumppanuuspäällikkö Joni Pinomäki, joni.pinomaki@partio.fi
Ohjelmapäällikkö (maa) Kaisa Räsänen, kaisa.rasanen@partio.fi
Ohjelmapäällikkö (meri) Anne Tyrmi, anne-mari.tyrmi@partio.fi
Ohjelmapäällikkö (ilma) Anna-Riikka Kuusisto, anna-riikka.kuusisto@partio.fi
Logistiikkapäällikkö Aleksi Ojanperä, ojanpera.aleksi@gmail.com
Logistiikkapäällikkö Jyrki Tuominen, scout@iki.fi
HR-päällikkö Riikka Söderström, riikka.soderstrom@partio.fi
HR-päällikkö Minna Toveri, minnatoveri@hotmail.com
Talouspäällikkö Mika Kuusisto, mika.1.kuusisto@partio.fi

Median yhteydenotot

Tapahtuman vastuujohtaja Mari Kousa-Kuusisto, p. 045 630 7532, mari.kousa-kuusisto@partio.fi